Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běh Lužánkami uzavřel registrace pro naplnění kapacity

Běh Lužánkami uzavřel registrace pro naplnění kapacity
foto: archív závodu Běh Lužánkami

behej.com | 13.03.2013 | přečteno: 2174×

Sobotní brněnský závod Běh Lužánkami hlásí naplnění kapacity závodu a zastavení online registrací. „K dnešnímu dni se k závodu přihlásily na tři stovky účastníků. Zvažujeme, jak vyjít vstříc dalším zájemcům o start. Konkrétní informace zveřejníme v průběhu posledních dvou dnů před startem,“ uvedl Karel Walter z pořádajícího AC Track & Field Brno. Hlavní závod startuje v Městském parku Lužánky ve 12:15, dětské běhy jsou na pořadu od 9:00.

Komentáře (Celkem 1)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 13.03.2013 14:40:48

Sobotní brněnský závod Běh Lužánkami hlásí naplnění kapacity závodu a zastavení online registrací. „K dnešnímu dni se k závodu přihlásily na tři stovky účastníků. Zvažujeme, jak vyjít vstříc dalším zájemcům o start. Konkrétní informace zveřejníme v průběhu posledních dvou dnů před startem,“ uvedl Karel Walter z pořádajícího AC Track & Field Brno. Hlavní závod startuje v Městském parku Lužánky ve 12:15, dětské běhy jsou na pořadu od 9:00.
Odkaz na článek

avatar

Brno

Celkem 15 km
Minulý měsíc 0 km

pavelsehnal muž 13.03.2013 19:59:46

Kdo by měl zájem, nabízím startovní post na beh luzánkami za 200kč, musím nečekaně do práce. Kdo bude mít zájem pište na pavel-sehnal@seznam.cz nebo na facebooku Pavel Sehnal do zpráv.

Motto: no pain no gain
Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.