Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

RunTour v Praze chystá charitativní rekord, dorazí tisíce běžců

RunTour v Praze chystá charitativní rekord, dorazí tisíce běžců
foto: RunTour

Run Tour | 28.09.2016 | přečteno: 2342×

Běžecký svátek uvidí v sobotu pražský park Ladronka, kde se uskuteční finálový běh seriálu Česká pojišťovna RunTour. Už nyní je jasné, že bude po všech stránkách rekordní. Počet účastníků bude atakovat hranici tří tisíc a právě jejich počet určí, zda se organizátorům podaří vybrat kýžený jeden milion korun na charitativní účely.

„Nyní nám zbývá necelých třicet tisíc korun a pořád jsou volná startovní čísla,“ prozrazuje Nikola Mráčková z organizačního týmu RunTour. Pořadatelé věnují společně s Nadací České pojišťovny 100 Kč za každého přihlášeného běžce na konto zrakově postižených dětí z Nadace Leontinka. Za poslední dva roky takto darovali necelé dva miliony, nyní jsou blízko dalšímu významnému milníku.

„Je skvělé, že se nám daří lidi zvednout z gauče nejen tím, že dělají něco pro své tělo, ale automaticky tak pomáhají potřebným,“ těší Mráčkovou. Ta bude společně se svými kolegy hostit doposud největší závod v historii RunTour. „Loni jsme v Praze rozběhli asi dva a půl tisíce lidí, teď se zdá, že jich bude ještě víc. Registrace stále běží na www.run-tour.cz, tak uvidíme, kam se čísla vyšplhají. Má být krásné počasí, takže zájem běžců stále stoupá,“ dodává.

Pro všechny účastníky bude na Ladronce po celý den zábavný program, pro děti herní koutek s profesionálním hlídáním, pro dospělé hudební koncerty. Chybět nebudou ani známé tváře v čele s bavičem Kubou Kohákem. Podepsat se přijdou i hokejisté Sparty nebo basketbalistky USK Praha.

Veškerý program začne kolem 10. hodiny přímo u usedlosti Ladronka, vyvrcholení pak přijde s 12. hodinou, kdy startují dospělé závody. Více informací najdete na webu www.run-tour.cz, kde stále probíhají registrace.

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

runtour1 muž 28.09.2016 20:59:25

Běžecký svátek uvidí v sobotu pražský park Ladronka, kde se uskuteční finálový běh seriálu Česká pojišťovna RunTour. Už nyní je jasné, že bude po všech stránkách rekordní. Počet účastníků bude atakovat hranici 3 tisíc a právě jejich počet určí, zda se organizátorům podaří vybrat kýžený jeden milion korun na charitativní účely.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.