Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Získejte levněji startovné na Běžíme na hrad a k tomu triko seriálu zdarma

Získejte levněji startovné na Běžíme na hrad a k tomu triko seriálu zdarma
foto: Běžíme na hrad

Běžíme na hrad | 19.02.2017 | přečteno: 4176×

Běžecký kalendář je nabitý silničními i krosovými běhy v nejrůznějších délkách, vždy ale staví před běžce s dětmi těžké dilema: mám se přihlásit a uspokojit své vlastní běžecké ambice, nebo strávím víkend s rodinou? Seriál Běžíme na hrad toto řeší po svém – nabízí program pro celé rodiny. Do konce února máte šanci získat levnější startovné a ti nerychlejší i triko s logem série.

Běžecký seriál Běžíme na hrad vstupuje do 4. ročníku a podobně jako v předchozích letech jsme pro účastníky připravili pět zastávek na následujících českých a moravských hradech: 20. 5. Točník (středočeský kraj), 3.6. Bouzov (Olomoucký kraj), 26. 8. Veveří (Jihomoravský kraj – brněnská přehrada), 9. 9. Kunětická hora (Pardubický kraj) a konečně finále seriálu 23. 9. Loket (Karlovarský kraj).

V těchto dnech jsme spustili registrace ke všem závodům seriálu a kdo si s registrací a platbou startovného pospíší, má možnost jej pořídit s výraznou slevou. Stejně tak je možné zakoupit i permanentku na všech pět závodů. Registrovat se lze online na stránkách seriálu www.bezimenahrad.cz, kde jsou veškeré aktuální informace o seriálu.

Prvních 250 registrovaných na jednotlivých hradech k tratím na 5 km a na 15 km obdrží zdarma seriálové tričko od partnera KILPI s emblémem seriálu. Startovné zahrnuje i zařazení do tomboly, slevu na vstup na hrad, hrací kartu Tajemství hradu, účastnickou medaili, občerstvení a další dárky a služby spojené s akcí.

Běžíme na hrad je seriál závodů, ve kterém se v průběhu roku můžete sbírat body do celkového pořadí. Kromě vítězů v mnoha kategoriích na jednotlivých hradech má tedy i celkové vítěze celého seriálu. Jednotlivé lokality a hrady jsme vybírali velmi citlivě a s ohledem na to, aby krajina v okolí hradů nabízela opravdu atraktivní běžecké tratě s krásnými výhledy, kterým povětšinou dominuje samotný hrad, který je pak nejen emocionálním, ale i reálným cílem samotných běžeckých závodů.

Tratě jsou povětšinou vedené po lesních a polních cestách v kombinaci s asfaltovými úseky. Profily tratí jsou různorodé a na některých hradech jsou tratě kopcovitější (Veveří, Bouzov), na jiných spíše rovinatější (Kunětická hora, Loket). Na prvním z hradů, na Točníku, je trať svým profilem spíš kompromisní.

Seriál je koncipován tak, aby si na své přišli běžci všech výkonnostních i věkových kategorií. Zaběhat si s námi může opravdu každý. Pokud neběhá celá rodina, není to v případě Běžíme na hrad žádným problémem. Seriál je zcela unikátním druhem běžeckého podniku, který uspokojí celé rodiny. Program je připraven tak, aby si báječný den užili právě i ti, kteří neběhají, ale svého rodinného závodníka jenom doprovázejí. Kromě fandění mohou využít z řady dalších možností, které logicky s lokalitami hradů souvisí a prožít tak den plný zážitků. Pokud však chcete vyrazit na závod sami, tak si přijdete také na své. Jedná se totiž o reálné běžecké závody, na kterých potkáte i velmi kvalitní závodníky.

Běžecká akce se závěrečným stoupáním k branám hradu nabízí několik tras na výběr. Pro dospělé závodníky nebo mládežníky závod na 5 km (Pětku) a závod na 15 km (Patnáctku) pro ty, kteří si již věří trochu víc. U nás závodí ale i děti, a to v délkách tratí odpovídajících jejich aktuálnímu věku. Jedná se o délky 100 m, 300 m, 600 m a 1200 m. Dětské závody jsou připraveny pro děti od 3 do 15 let.

Ve spolupráci s naším partnerem, Hypoteční bankou, jsme pro vás opět připravili soutěž – Rodinný běh Hypoteční banky. K Rodinnému běhu Hypoteční banky se může přihlásit jakákoliv rodina. Jedinou podmínkou pro registraci do Rodinného běhu je, že alespoň jeden z členů rodiny musí být mladší 15 let (rozhoduje rok, nikoliv datum narození). Každý ze členů rodinného týmu může běžet závod podle svého výběru (Pětku nebo Patnáctku), děti samozřejmě některý z dětských běhů, kde o délce tratě rozhoduje věk. Vyhrává ta rodina, která dosáhne nejlepšího hodnocení určeného jako součet tří nejlepších dosažených pořadí členů týmu. Vítězem se stává ten rodinný tým, který má součet pořadí nejnižší. Pokud dosáhnou rodinné týmy stejného výsledku, rozhoduje o pořadí lepší výsledek nejmladšího člena týmu.

Běžecké závody doplňuje bohatý doprovodný a soutěžní program pro děti (např. Pohádková cesta) a pro všechny registrované pak i soutěžní kvíz Tajemství hradu s řadou cen pro vylosované úspěšné luštitele kvízu. V průběhu dne vás zabaví také šermířská vystoupení, dětské hry v zázemí závodu a další aktivity.

O všech novinkách nebo jiných aktuálních nabídkách vás budeme průběžně informovat také na naší facebookové stránce. Pokud se stanete její fanoušky, můžete soutěžit například o startovné zdarma, nebo o řadu jiných cen. Podpořte náš FB, pojďte rozšířit naši komunitu na profilu: https://www.facebook.com/bezimenahrad

Hlavním mediálním partnerem je časopis a web www.behej.com – nejen o běhání. Registrace jsou již spuštěny, tak se přihlaste právě teď!

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

Bezime na hrad muž 19.02.2017 21:06:23

Běžecký kalendář je nabitý silničními i krosovými běhy v nejrůznějších délkách, vždy ale staví před běžce s dětmi těžké dilema: mám se přihlásit a uspokojit své vlastní běžecké ambice, nebo strávím víkend s rodinou? Seriál Běžíme na hrad toto řeší po svém – nabízí program pro celé rodiny. Do konce února máte šanci získat levnější startovné a ti nerychlejší i triko s logem série.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.