Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Veteránská mistrovství mimo dráhu znají své termíny

Veteránská mistrovství mimo dráhu znají své termíny
foto: Zdenek Krchák (archívní foto)

Petr Kostovič | 15.01.2014 | přečteno: 7313×

Maraton 27. července v Praze v rámci Zátopkova zlatého týdne, půlmaraton 25. května při CKP Ceně Nasavrk a desítka 4. října při Běhu městem Valašské Meziříčí, to jsou základní termíny veteránských mistrovství České republiky v bězích mimo dráhu. Oznámila je veteránská sekce Českého atletického svazu. Vedle těchto tří distancí se veteráni utkají o tituly v běhu do vrchu, ultramaratonu, krosu a chůzi.

Ultramaratonské mistrovství proběhne při Brdské stezce, která má svůj termín 12. dubna. Ve stejný den se poběží krosové mistrovství při Běhu Hrádkem, jehož pořadatelem je TJ Třebíč. Vrchaři zabojují o tituly 24. srpna při Slopenské desítce u Luhačovic. Úplný seznam mistrovských závodů najdete v připojeném dokumentu.


PŘEHLED VETERÁNSKÝCH MISTROVSTVÍ ČR 2014

Komentáře (Celkem 1)

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední

PetrK muž 15.01.2014 17:30:37

Maraton 27. července v Praze v rámci Zátopkova zlatého týdne, půlmaraton 25. května při CKP Ceně Nasavrk a desítka 4. října při Běhu městem Valašské Meziříčí, to jsou základní termíny veteránských mistrovství České republiky v bězích mimo dráhu. Oznámila je veteránská sekce Českého atletického svazu. Vedle těchto tří distancí se veteráni utkají o tituly v běhu do vrchu, ultramaratonu, krosu a chůzi.
Odkaz na článek

avatar

Ústí nad Labem

vlruzicka muž 18.01.2014 11:04:45

Pokud jde o mistrovství veteránů v maratonu – leccos je možno se dočíst na „www.sokolunhos­t.estranky.cz“ (-v menu vlevo kliknout na „Jarní unhošťský maraton“). Zajímavá diskuse proběhla i na „www.behej.com/to­pic/15352“. Postavím-li se (konečně) na start maratonu, pak asi právě v Unhošti. (Určitě ne na závodě Zátopkova zlatého týdne.) Vláďa Růžička

Nalezené položky: 2 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.