Sekyrová sbírala vavříny na dvou frontách

Petr Kostovič | 26.05.2013 | přečteno: 4163×

PetrK muž 26.05.2013 12:05:30

V pátek předvedla sokolovská běžkyně Ivana Sekyrová nejhodnotnější výkon v závodě žen na 10 kilometrů na veteránském mistrovství Evropy, které se koná v Úpici. V kategorii nad 40 let získala zlatou medaili časem 36:35. V sobotu pak pomohla štafetě ve složení Sekyrová, Metelková a Doubková k další zlaté medaili v krosu na 3×2 km. Pak se přesunula do Karlových Varů a tam potvrdila pozici nejlepší letošní české půlmaratonkyně. Zvítězila v čase 1:17:32. V Úpici na ME veteránů sbírali čeští běžci medaile i v dalších kategoriích. VÝSLEDKY ME VETERÁNŮ V ÚPICI />Odkaz na článek