Na Radostické nerezové desítce opět Míč suverénní

Gabriela Gaudlová | 18.01.2014 | přečteno: 3384×

Robert Míč zaznamenal další triumf, tentokrát v rámci šestého závodu Brněnského běžeckého poháru v Radosticích. Na náročné trati, která byla dlouhá 10,5 kilometrů a zahrnovala tři prudké výběhy, zvítězil tento 22letý reprezentant VSK Univerzity Brno v čase 35:40 s náskokem 45 vteřin před druhým Milošem Nykodýmem (SK Žabovřesky). V souboji o třetí místo byl úspěšnější Martin Debnar (EKOL Team, 36:38) před Danielem Orálkem (AC Moravská Slávia, 36:41). Na ženské trati dlouhé 4 550 metrů byla nejrychlejší Patrícia Gánovská (Šport Team Hritz, 17:46).