Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Běhu na Praděd hrozí konec. Najde se nový pořadatel?

tisková zpráva | 13.10.2016 | přečteno: 11084×

Patří bezesporu mezi nejoblíbenější a také nejkrásnější závody v našem regionu. Díky exkluzivitě i náročnosti své trasy vedoucí až na nejvyšší vrchol Moravy se dosavadních dvaceti ročníků Běhu na Praděd zúčastnily již tisíce atletů včetně předních reprezentantů několika disciplin. Nyní ale reálně hrozí, že se vloni na Praděd běželo naposledy.

Již letos musel organizační tým seskupený kolem ředitele závodu Dr. Miloslava Čermáka 21. ročník Běhu na Praděd kvůli několika komplikacím takříkajíc na poslední chvíli odvolat a zrušit. A od příštího roku s jeho pořádáním nadále nepočítá. Zanikl by tak závod, který je mimořádně (i marketingově atraktivní) a v jehož cíli se kromě bodů do Českého poháru v běhu do vrchu a do Velké ceny vytrvalců Olomouckého kraje nezřídka udělovaly i různé mistrovské a přebornické tituly a medaile. Pokud byste měli zájem pořádání tohoto unikátního běžeckého mítinku převzít, obraťte se přímo na dosavadního ředitele Dr. Miloslava Čermáka (tel.: 602 752 447, e-mail: memoriaol@volny.cz). Rádi vám poskytneme veškerou možnou součinnost i know how.

Komentáře (Celkem 2)

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední

tiskovazprava muž 13.10.2016 11:33:55

Patří bezesporu mezi nejoblíbenější a také nejkrásnější závody v našem regionu. Díky exkluzivitě i náročnosti své trasy vedoucí až na nejvyšší vrchol Moravy se dosavadních dvaceti ročníků Běhu na Praděd zúčastnily již tisíce atletů včetně předních reprezentantů několika disciplin. Nyní ale reálně hrozí, že se vloni na Praděd běželo naposledy.
Odkaz na článek

avatar

turekm muž 14.10.2016 14:32:41

Divite se ?

Organizace závodu: 57% Zvolená trasa závodu: 83% Značení závodu: 63% Vyhlášení výsledků: 58% Zpracování výsledků: 53% Ceny vítězům: 48% Celkový dojem ze závodu: 53%

Závod hodnotilo celkem 22 návštěvníků. Celkové hodnocení 59%

Názory na závod:

hezký závod, ale vázne organizačně, hlavní potíží je arogance a hamižnost obsluhy na Hvězdě, kteří i po závodnicích chtějí 20 Kč na záchod, nevím,jak je to tam domluveny s pořadateli, ale aspoň toto by ve startovém být mohlo, když už je tam zázemí… fanypol.

Trasa a počasí od boha, no obchodníci od babla. Tak by se dal a asi charakterizovat sobotní akce Běhu na Praded. Začalo to tím že všechny závodníky obsluha klamave navedla na parkoviště před Hvězdou kde po všech chtěli 70 Kč zatímco obecní vedle stoji 30. O WC a line obsluze na Hvězdě viz příspěvek výše. Organizátoři maji prostě slabiny . Autobus z Ovčárny více jak polovinu závodníků nevzal takže se nestihlo vyhlášení na Hvězdě i když v klubu jsme měly vítěze v kategorii. PRAVDĚPODOBNĚ budeme požadovat vrácení startovního. extremsportmirek

Doteď nebyli ani organizátoři schopni zpracovat a někde zveřejnit výsledky závodu, to je celkem tragédie! Jsou závody bez čipů, kde běží i mnohem více závodníků a výsledky jsou téměř okamžitě nebo alespoň ještě téhož dne! Chování lidí na Hvězdě je prachsprostá zlodějina, k tomu nelze nic víc dodat! Chce se mi z toho brečet! Pepan46

…zbytek diskuse na http://iscarex.cz/vysledky/2497

Tedy fanypol, extremsportmirek, Pepan46, a dalsi – SRDEČNĚ DĚKUJEME :-/

avatar

Suiciderpol muž 23.10.2016 00:25:59

>> turekm, 14. 10. 2016 14:32:41

Tak Ti nevím. Opravdu si myslíš, že závod zničilo těch pár negativních komentářů? Závod to byl hezký, sám jsem se jej několikrát účastnil a účastnil bych se opět, nedojde-li opravdu k zániku, ale to, co se píše v těch názorech je bohužel pravda a řadu lidí to znechutí a odradí.

Pořádání jakéhokoliv závodu není nic lehkého, přesto bohužel tento opravdu organizačně za mnohými dalšími závody zaostával. A určitě je to škoda, protože ambice na to být mezi nejlepšími určitě měl.

Nikde jsem se nedočetl o skutečném důvodu zrušení letošního, ani příštích ročníků, tak doufám, že tato drobná kritika v diskuzi není onou příčinou,jak zde Ty naznačuješ, jestli jsem Tě pochopil správně. Je spousta závodníků, kteří se nad tyto nedostatky dokáží povznést a přijedou hlavně užít si závod jako takový. A jako závodníci přijíždějí na závod podat svůj nejlepší výkon, o totéž by měli mít zájem i organizátoři a i kritika by jim k tomu měla pomoci, ne naopak.

Nalezené položky: 3 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.