Zimní běžecká liga pokračovala "Zimním během Dlouhými záhony"

behej.com | 14.02.2013 | přečteno: 6733×

Po mohutném sněžení, které zasáhlo oblast východních Čech, se běžel další závod Zimní běžecké ligy. Velmi dobře připravená trať byla rychlá a bezpečná. Závod se stal kořistí sourozenců Uvizlových ze Studence, kteří obsadili první místa v kategorii žen i mužů. Na druhém místě skončil Tomáš Kincl z Machova a domácí Renata Hájková.

Do konce seriálu zbývají již jen dva závody. Příští závod je jedinným závodem s intervalovým startem a vede z Malých Svatoňovic do Odolova a zpět.

Posledním závodem ligy je „Zimní běh kolem Vízmburku“. Vyhlášení celého seriálu se uskuteční v neděli 3.3.2013 v 15:00 v Úpici v městském sále po závodě „Úpická desítka“ se startem ve 13:00 hodin. Úpická desítka se běží po trase letošního mistrovství Evropy veteránů, které je na programu 24. května Jde o jedinečnou příležitost otestovat si trať tohoto závodu.