Krupička získal na Grossglockneru skalp Wyatta

Petr Kostovič | 21.07.2013 | přečteno: 5869×

„Z toho, že jsem Wyatta porazil, mám sice radost, moc dobře mi to ale dnes neběželo. V minulosti jsem na Grossglockner Berglauf dokázal běžet o tři minuty rychleji,“ hodnotil Robert Krupička svůj výkon.

PetrK muž 21.07.2013 16:34:31

Páté místo v čase 1:14:39 vybojoval nejlepší současný český vrchař Robert Krupička v závodě Grossglockner Berglauf. Na šestém místě a téměř dvě minuty za Krupičkou doběhl sedminásobný mistr světa v běhu do vrchu, Novozélanďan Jonathan Wyatt. V závodě zvítězil Eritrejec Petro Mamu časem 1:08:19. Grossglockner Berglauf je běh do vrchu o délce 12 670 metrů s převýšením 1494 metrů (250 metrů na posledních 930 metrech délky). VÝSLEDKY ČESKÝCH VRCHAŘŮ />Odkaz na článek