Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Předplatné Běhej s novými bonusy

behej.com | 21.12.2010 | přečteno: 4431×

Rozšířili jsme nabídku bonusů k předplatnému časopisu Běhej. Kromě příbalů Distance Running, které předplatitelé pbdrží zdarma 4× do roka, si mohou vybrat některou z prémií: tréninkový plán, slevu na nákup, běžecké ponožky nebo bezplatný vstup do fitness centra.

Konkrétně k ročnímu předplatnému si můžete vybrat jednoměsíční tréninkový plán, pokud zvolíte variantu na dva roky, získáte plán tříměsíční. Jejich autorem je trenér Josef Smetana, který své služby nabízí na serveru www.eurofoam-sport.com.

Kromě tréninkového plánu je možné získat i 20procentní slevu na nákup kompresních návleků australské značky Skins, běžecké ponožky české firmy Moose vyvinuté společně s behej.com nebo bezplatný vstup do pražského dámského fitness centra Contours na jeden měsíc.

Detailněji si o bonusech přečtete na zvláštní stránce k časopisu Běhej. Nabídka bonusů je pouze pro předplatitele s doručovací adresou na území České republiky.


PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS BĚHEJ

VŠE O ČASOPISE BĚHEJ

Komentáře (Celkem 0)

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední

behej.com 03.12.2010 17:28:13

Rozšířili jsme nabídku bonusů k předplatnému časopisu Běhej. Pokud zvolíte variantu na dva roky, získáte zdarma tříměsíční tréninkový plán od Josefa Smetany. Tento stálý spolupracovník behej.com nabízí své služby na serveru www.eurofoam-sport.com.
Odkaz na článek

Nalezené položky: 1 První Předchozí | 1 | Další Poslední
x

Hodnocení příspěvků

Pro hodnocení příspěvků se nejprve musíte přihlásit.

Pokud ještě registraci nemáte, můžete se zaregistrovat zde.

Pro přidání komentáře se musíte přihlásit nebo registrovat, pokud ještě registraci nemáte.