Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít

Co přinese srpnové číslo časopisu Běhej

Co přinese srpnové číslo časopisu Běhej
foto: archiv behej.com

behej.com | 28.07.2009 | přečteno: 12421×

Do konce srpna, kdy vychází další číslo časopisu Běhej, je ještě daleko. Ale i tak se vám chceme s ním připomenout a poodhalit, na čem právě pracujeme a jaké články a témata chystáme.

Jestli plánujete dovolenou v horách nebo chcete na podzim vyzkoušet běh v opravdu obtížném terénu, možná přivítáte náš přehled krosové obuvi. Těm ostatním přineseme tipy na značky obuvi, které ale u nás nekoupíte. Tedy alespoň zatím, protože i český trh se začíná hýbat a kuriózně jednu ze značek, o které jsme chtěli psát, jsme museli nakonec nahradit jinou, protože se u nás chce nově etablovat.

Kdo to s během nebo třeba triatlonem myslí opravdu vážně, zná nebo minimálně slyšel o kompresních návlecích a podkolenkách. Nejen ten si rád přečte názory čtyř skvělých vytrvalců, kteří dva měsíce důkladně testovali tyto výrobky hned čtyř značek.

Nemusíme připomínat, že i srpnové Běhej přinese tradičně pestrý a obsažný zpravodajsko-výsledkový servis z domácích běžeckých závodů. Pro milovníky statistik opět přidáme aktuální pořadí v českém maratonu, půlmaratonu a na silniční desítce. Velký prostor dostane pochopitelně „noční“ dvojzávod Night Grand Prix, k němuž se upínají zraky především domácích prvozávodnic. Pro ty zkušenější budou naopak k dispozici tréninkové rady Jana Kervitcera.

Fyzioterapeutka Martina Vystrčilová nás provede celý rokem a poukáže na rizika jednotlivých období z pohledu přehnaného sportování a tréninku. Připomeneme si i jedno velké zářijové výročí.

Podobně jako u minulých čísel se budete podílet na podobě časopisu. Do výběru návrhů jeho obálky tentokrát zařadíme i motivy ze závodního běhu, abychom vyslyšeli prosby příznivců startovního čísla na hrudi.

Nezapomeňte: nejbližší číslo vychází 28. srpna a pokud jej nechcete shánět po novinových stáncích, můžete si jej předplatit. Získáte tak jedno starší číslo navíc zdarma, dle vlastního výběru.


PŘEDPLAŤTE SI ČASOPIS BĚHEJ

KDE KOUPÍTE ČASOPIS BĚHEJ

UKÁZKA PŘEDCHOZÍHO ČÍSLA