Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
10.09.2006 | behej.com

Keňský běžec Wilson Kebenei (26) v neděli s přehledem zvítězil na 10km trati Bawag Grand Prix v Praze, když časem 28:05 o 40s porazil krajana Geoffreyho Kipngena. Róbert Štefko skončil sedmý za 29:56.

Přečteno: 2005× | Komentáře: 0

Bravo, Kladno!

09.09.2006 | Petr Syblík

Se slzami štěstí v očích se dívám na časomíru v cíli a poslouchám nadšený jásot mých nejbližších a kamarádů. Mám za sebou pro mě jeden z nejvýznamnějších závodů letošní sezóny – maratón v Kladně. 

Přečteno: 5859× | Komentáře: 0   
 

Kladno: traťové rekordy se otřásaly v základech

09.09.2006 | behej.com

Dramaticky končil 5.ročník Kladenského maratonu. S velkým náskokem vběhl na závěrečný atletický ovál Daniel Orálek (Moravská Slávia Brno), ale náhlá křeč jej málem připravila o vítězství. Dan, který se připravuje na 100km závod, se však rychle otřepal a dokončil svůj souboj více s časem než soupeři za 2:34:34.

Přečteno: 6991× | Komentáře: 0   
 

Polední odskočení si do Karlína

08.09.2006 | Petr Syblík

Spousta manažerů si v Praze stěžuje, že nemůže v poledne po vzoru svých londýnských nebo pařížských kolegů vyběhnout a podél řeky si na chvilku „zajoggovat“. Opak je ale pravdou, k dispozici je jedna dobře utajená trasa, byť zatím jen velmi krátká. Karlín-centrum.

Přečteno: 13211× | Komentáře: 0   
 

Běh kolem republiky startuje v pátek!

07.09.2006 | behej.com

Již tento pátek v pravé poledne se vydá na nekonečnou pouť kolem republiky ultramaratónec a spolupracovník Behej.com, Miloš Škorpil. Prvním místem na trati dlouhé 1367 km je Znojmo a Miloš poputuje kolem státních hranic proti směru hodinových ručiček.

Do Znojma se chce vrátit již za 17 dní a věří, že jej při jeho pokusu přijdete povzbudit nebo přímo na některé úseky doprovodit.

Běh má za cíl podporovat zdravý životní styl a ve spolupráci s Českou koalicí proti tabáku je zařazen do dlouhodobého projektu Dokurte.cz.

Přečteno: 6564× | Komentáře: 0   
 

Pohár Behej.com zahajuje na jihu Čech

06.09.2006 | behej.com

První akcí nultého ročníku poháru Behej.com bude tento pátek Večerní běh Novou včelnicí v okrese Jindřichův Hradec. Již 35.ročník pětikilometrového terénního závodu parkem a lesem pořádá TJ Nová včelnice a pro účastníky jsou připraveny věcné ceny v hodnotě 15.000 Kč.

Přečteno: 9223× | Komentáře: 0   
 

Bawag Grand Prix tuto neděli!

05.09.2006 | behej.com

Tisíce závodníků a závodnic se v neděli postaví na start mužské desítky a ženské pětky zařazených do seriálu Prague International Marathon. Oba závody jsou rovněž součástí poháru Behej.com.

Přečteno: 2510× | Komentáře: 0   
 

Fórum rozšířeno o nové funkce

04.09.2006 | behej.com

Od dnešního dne si mohou registrovaní návštěvníci diskuzního fóra vyzkoušet dvě nové funkce. První z nich je Hitparáda osobních výsledků, která napoví něco o pisateli příslušného komentáře. Tou druhou je běžecká mapa. Ta by měla naopak usnadnit nalezení parťáka ve Vašem okolí, co také propadl běhu až po uši.

Přečteno: 11601× | Komentáře: 0   
 

Trénink na 10 km: umění šetřit síly

04.09.2006 | Miloš Škorpil

Tento týden bude plný očekávání. Pro mne i pro vás. Některé čeká Metro běh na 10 km, resp. addidas běh na 5 km. Velkou část z vás pak Kladenský maratón a mě začátek běhu okolo České republiky. Pro všechny z nás to tak bude týden zkoušky.

Přečteno: 5985× | Komentáře: 0   
 
SOUTĚŽ: Vyhrajte start na adidas Běhu pro ženy!

SOUTĚŽ: Vyhrajte start na adidas Běhu pro ženy!

03.09.2006 | komerční prezentace

Dámy, stále uvažujete, jestli se máte pod rouškou tmy vydat příští sobotu na pětikilometrovou trať ulicemi Prahy v rámci adidas Běhu pro ženy? Zkusíme vás společně s hlavním sponzorem ještě více namotivovat nabídkou věcné ceny, případně startu zdarma!

Přečteno: 3059× | Komentáře: 0   
 

Můj první ultramaratón aneb bylo nás šest

03.09.2006 | behej.com

S myšlenkou vyzkoušet si trať delší než maratón si pohrávám od letošního květnového PIMu. Když Miloš Škorpil v on-line reportáži běhu z Prahy do Brna vyzval čtenáře, aby přišli s nápadem kam běžet příště, blesklo mi hlavou „Jizerská padesátka“ ! 

Požádal jsem Miloše o pár rad jak se připravit a zároveň ho na tento běh pozval. Velmi mě potěšilo, že mé pozvání přijal. V sobotu 26.8.2006 se k nám přidali další čtyři běžci.

Přečteno: 6311× | Komentáře: 0   
 

Pražský půlmaratón

02.09.2006 | behej.com

O tom, že skládat verše lze i na téma běh, nás přesvědčuje Jan Dolejš. Posuďte sami, jak zdařile. Chcete-li se přidat, zašlete své příspěvky na behej@behej.com.

Přečteno: 3715× | Komentáře: 0   
 

Krátké zprávy

 • Letošní Krajský půlmaraton se neuskuteční

  Vzhledem k aktuální situaci spojené s epidemií COVID-19 je 6. ročník tradičního rodinného závodu zrušen. Závodníci dostanou zpět peníze za registrace, půlmaratonská trička se k běžcům dostanou v druhé polovině roku prostřednictvím sportovních akcí jako dárky.

 • Na pomoc městům v boji s virem! Zapojte se do PVZP RunTour virtuálního běhu

  Boj proti COVID-19 není jednoduchý, ale pokud se do něj zapojí co nejvíce lidí, společně to zvládneme! @RunTour si pro vás připravila virtuální charitativní závod! Výtěžek půjde do měst, které by za normálních okolností byly termínově nejblíže – Ústí nad Labem (nákup techniky pro vzdálené měření teploty) a Brno (pomoc lidem bez domova).

 • Skvělá akce pro běžce: Získejte náramek Honor Band 5 zdarma!

  Trénujte spolu! Ať už makáte doma, nebo se jdete proběhnout, vezměte partnera a užijte si sportovní aktivitu společně. K hodinkám Honor MagicWatch 2 nyní v Mobil Pohotovosti dostanete fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 990 Kč zdarma! Ideální výbava pro všechny sportovce a dobrodruhy. Vybavte se těmito skvělými fitness produkty a zlepšujte své sportovní výkony.

 • Novinkový týmový závod CIRCLE se odkládá na léto 2021

  Srpnová premiéra běžeckýho dobrodružství jménem CIRCLE se posouvá o rok. I když všichni věříme, že koronavirová pandemie bude v srpnu minulostí, nechceme riskovat zdraví nikoho z členů tvojí party a z preventivních důvodů běh, jak ho neznáš, odkládáme.

 • Proběhni.se se přesouvá na podzimní termín 3. října

  Zdraví na prvním místě, tak tomu bylo u charitativního projektu Proběhni.se od jeho začátku, a nejinak tomu je i v době, kdy Česko podléhá přísným karanténním opatřením kvůli koronavirové pandemii.

 • adidas mění význam slova rychlost. Není to číslo. Je to pocit

  Rychlost není číslo na hodinkách. Rychlost není čas ve výsledkové listině. Rychlost je osobní pocit, který si může při běhu užít každý z nás. Proto se značka adidas rozhodla ve své nejnovější běžecké kampani Faster Than_ (Rychlejší než…) inspirovat běžce, aby si pocit z vlastní rychlosti naplno uvědomili. V celosvětovém průzkumu, který byl při té příležitosti realizován, totiž jen 19 % běžců uvedlo, že běhají kvůli rychlým časům.

 • Columbia Montrail představuje model F.K.T. a jarní a letní kolekci

  Trailový běh se těší stále větší popularitě. Běh v přírodě, lese či po horách poskytuje jedinečný odpočinek od rušného městského života a zároveň i challenge při překonávání různých terénů. Kromě jedinečného zážitku ovšem běh v přírodě a v horách přináší i řadu rizik, mezi které patří nerovný a měnící se povrch či nevyzpytatelné proměny počasí. Proto je potřeba dbát na kvalitní specifické běžecké vybavení.

 • Chcete zlepšit svoji formu? S Xiaomi to půjde hladce!

  Pokud sháníte nový telefon, sluchátka nebo chytré příslušenství do domácnosti, je nyní super příležitost k nákupům! Díky mobilním technologiím budete mít dokonalý přehled o svém tepu, spálených kaloriích nebo naběhaných kilometrech. Skvělé akce od Xiaomi najdete nyní v Mobil Pohotovosti.

 • Nevidomý běžec a horolezec Honza Říha zve na svůj běh

  4. dubna se opět uskuteční sympatický charitativní běh Od nevidim do nevidim, který pořádá nevidomý sportovec Honza Říha ve Stříbrné Skalici nedaleko Prahy. „Běží se 1, 5,5 a 12 km, z velké části po okolních lesích a letos poprvé je závod součástí poháru Běžec Podblanicka. Výtěžek půjde pro 4letou Klárku, kterou trápí psychomotorická retardace a epilepsie,“ informuje Říha. Tradičně bude připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu a příjemná atmosféra tu je vždy zaručena. WEB AKCE

 • NOVINKA: Termínovka nabízí i možnosti ubytování blízko závodu

  Rádi cestujete za běžeckými závody? Pokud je to delší cesta, bývá občas náročné najít poblíž startu vhodné ubytování, zejména v případě větších akcí v zahraničí. Přicházíme proto s novinkou – v naší termínovce kromě samotných závodů lze vyhledat i optimální ubytování podle vybraných kritérií!

 • Týmový půlmaraton zamíří i do terénu, na kopřivnický polygon

  Hledáte nové běžecké výzvy? Co takhle dát nohám ochutnat záludnosti polygonu, kde se testují tatrovky na dakarská dobrodružství? Můžete! Extrémní trailový týmový půlmaraton se koná 5. dubna 2020 v Kopřivnici jako součást třetího ročníku Craft Team Running.

 • Mobil Pohotovost rozšiřuje výkup hodinek o značku Apple

  Vedle telefonů a notebooků vám Mobil Pohotovost vykoupí i smartwatch značky Apple. Pokud se tedy stále chlubíte staršími jablečnými modely a tajně pokukujete po novějších, nyní je ideální příležitost k obměně.

 • Premiéru filmu o Beskydské sedmičce uvidí 7. prosince Ostravice

  Po třech letech práce dokončili tři nezávislí filmaři dokumentární film „Beskydská sedmička: 95 kilometrů, které ti změní život.“ Předpremiéra dokumentu se uskuteční 7.12. od 16.00 ve WoodAreně v obci Ostravice.

 • Termíny Běhej lesy 2020 jsou venku. Registrujte se!

  Díky nasazení ambasadorů Rozběháme Česko a vás všech, kteří jste na společné výběhy vyrazili, se podařilo objevit všech osm termínů na nadcházející sezonu Běhej lesy! Díky všem zúčastněným! 

 • Charitativní projekt Proběhni.se spustil registrace, běží se 4. dubna

  Mise českých lékařů do států třetího světa, stovky vyšetření, desítky objevených případů srdečních onemocnění, řada operací, které by si tamní obyvatelé nikdy nemohli dovolit. Každoroční práce Nadačního fondu České srdce si zaslouží nejen náš obdiv, ale také podporu. A tu přináší již třetím rokem běžecký happening Probehni.se.

prolistovat

Časopis Běhej.com

Časopis Běhej.com vychází sedmkrát do roka a přináší hlubší pohled na aktuální témata, představuje významné běžecké akce a osobnosti. Nechybí testy vybavení a tréninky pro začátečníky i pokročilé. Předplatitelé získají přístup i k placeným článkům zde na webu.

Diskusní fórum

Nejnovější   |   Nejdiskutovanější
Nalezené položky: 6418 První Předchozí | 518 | 519 | 520 | 521 | 522 | 523 | 524 | 525 | 526 | 527 | Další Poslední