Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
06.03.2007 | Radek Narovec

Rekordních 311 závodníků a závodnic připravilo v sobotu pořadatelům Palestry Kbelské desítky kupu starostí a posunulo čas startu o půl hodiny. V deštivém a chladném počasí si s mírně zvlněnou tratí nejlépe poradil Petr Havelka z AC Praha 1890 (32:40.2), v ženách s přehledem zvítězila Iva Milesová z Kovošrotu (35:45.2). Přidán komentář k registracím a nesrovnalostem ve výsledcích.

Přečteno: 13988× | Komentáře: 0

Další PIM cirkus ve Stromovce již tuto sobotu

06.03.2007 | behej.com

Populární tréninky Miloše Škorpila před stěžejními akcemi Prague International Marathonu (PIM), tzv. běžecké cirkusy, pokračují již tuto sobotu v pražském parku Stromovka. Sraz je tradičně v 10:00 před Planetáriem. Minulých cirkusů se zúčastnila téměř stovka běžců!

Přečteno: 4250× | Komentáře: 0   
 

Běžecká příprava Ironmana (19.)

06.03.2007 | Michal Jalovecký

Zima utekla jako voda, ani jsem se nenadál a je tu tradiční březnové soustředění v teple. V mém případě ve španělském Loret de Mar. Jezdím sem tradičně již několik let a v dnešním článku nastíním, proč a jak se vůbec na takovém pobytu připravuji.

Přečteno: 5140× | Komentáře: 0   
 

Trénink na 10 km: jaké potravinové doplňky?

05.03.2007 | Miloš Škorpil

Rozbíhá se domácí běžecká sezóna, která je díky pohárům Behej.com, Mizuno Cup a dalším docela zahuštěná, a tak se nabízí několik otázek: Je pro můj běžecký růst lepší běhat závody? Nebo spíš trénovat a závodit jen občas?

Přečteno: 13917× | Komentáře: 0   
 

Pohár Behej.com: v čele T. Metelková a P. Horák

04.03.2007 | behej.com

Jak si vedli při víkendových závodech běžci soupeřící v Poháru Behej.com? Ani v jednom podniku se rozhodně neztratili. Nejvíce zazářili vítěz modřického závodu Daniel Orálek a vítězka Kbel Iva Milesová. Navíc na druhých místech se v Praze umístili pohároví Jiří Wallenfels a Táňa Metelková.

Přečteno: 10093× | Komentáře: 0   
 

Maratón de Valencia: premiéra pod 2:30!

04.03.2007 | behej.com

Maratonská premiéra za 2:29! Trochu to připomíná Emila Zátopka. Brněnský běžec Tomáš Ondráček přináší podrobnosti ze svého nedávného startu na španělském Maratón de Valencia. Nás může těšit, že ke startu na 42km trati jej přiměly debaty na fóru Behej.com.

Přečteno: 5888× | Komentáře: 0   
 

Modřice: "Je snadné vyhrávat, když ti to běží"

03.03.2007 | Ivo Domanský

Přítomnost Daniela Orálka na závodě vhání soupeřům do hlav pocit zoufalství. Alespoň tehdy, když se nesejde kompletní domácí běžecká špička. V sobotním díle Brněnského běžeckého poháru si Dan připsal již šesté modřické vítězství. Přidán odkaz na blog Vl001 s dojmy ze závodu

Přečteno: 4954× | Komentáře: 0   
 

Maraton v Carpi: poklona Malému velkému muži

03.03.2007 | Ondřej Prokop

Sto let od slavného vítězství – prohry Doranda Pietriho na maratonu v Londýně uplyne sice až v červenci 2008, na maraton konaný v italském Carpi na jeho počest se však lze hlásit už dnes. Pořadatelé upozorňují, že účast je limitována, a proto by ten, kdo chce poctu tomuto výjimečnému běžci složit pokorně a bez velkých řečí na trati, neměl příliš váhat. Článek obsahuje unikátní videoukázku. 

Přečteno: 13163× | Komentáře: 0   
 

BĚH V TĚHOTENSTVÍ: Kunratice a dál...

02.03.2007 | Vanda Kadeřábková-Březinová

Velká Kunratická je během, který rozhodně nemohu vynechat. Každý start se tu počítá a já jsem si vždy říkala, že bych ji šla, snad i kdybych měla porodit v potoce… Loni padla na třináctý týden a já si říkala, že je to asi poslední závod, nepočítám-li plánovaný půlmaratón v březnu. Ten už ale měl být jen ryze společenská záležitost.

Přečteno: 8460× | Komentáře: 0   
 

ZÁPISKY NESPORTOVCE: Můj běžecký deník

02.03.2007 | Tomáš Rokos

Občas se někdo zeptá, jak vlastně vypadá ten deník, ze kterého vám čtu. Snad nebude zklamáním, že se nejedná o nějak hezky formátovaná data ať už na papíře nebo v počítači. Jak už jste určitě zjistili, jsem člověk, kterému i lehké věci jdou často těžko. Hledání správného deníku je taky běh na dlouhou trať a asi jen tak neskončí.

</spam>
Přečteno: 8328× | Komentáře: 0   
 

Představujeme slovenské maratony (4.díl)

01.03.2007 | Eva Seidlová

Eva Seidlová dnes ukončí pouť po maratonské scéně Slovenské republiky. V posledním díle se pouští do ostré kritiky loňského fiaska v Bratislavě stylem sobě vlastním. Již nyní můžeme napovědět, že se časem objeví seriál podobný o významných maratonech v zahraničí. 

Přečteno: 15479× | Komentáře: 0   
 

Behej.com nabízí nový produkt: eTrenýrky

01.03.2007 | behej.com

Není to tak dávno, co superšpičkový server (největší český běžecký web a portál a sajta v Evropě) na­bídl eTrénink ultrabezecka Miloše Škorpila a je zde produkt nový a vskutku unikátní: eTrenýrky. O co jde a kolik to stojí?

Přečteno: 5907× | Komentáře: 0   
 

Krátké zprávy

 • Letošní Krajský půlmaraton se neuskuteční

  Vzhledem k aktuální situaci spojené s epidemií COVID-19 je 6. ročník tradičního rodinného závodu zrušen. Závodníci dostanou zpět peníze za registrace, půlmaratonská trička se k běžcům dostanou v druhé polovině roku prostřednictvím sportovních akcí jako dárky.

 • Na pomoc městům v boji s virem! Zapojte se do PVZP RunTour virtuálního běhu

  Boj proti COVID-19 není jednoduchý, ale pokud se do něj zapojí co nejvíce lidí, společně to zvládneme! @RunTour si pro vás připravila virtuální charitativní závod! Výtěžek půjde do měst, které by za normálních okolností byly termínově nejblíže – Ústí nad Labem (nákup techniky pro vzdálené měření teploty) a Brno (pomoc lidem bez domova).

 • Skvělá akce pro běžce: Získejte náramek Honor Band 5 zdarma!

  Trénujte spolu! Ať už makáte doma, nebo se jdete proběhnout, vezměte partnera a užijte si sportovní aktivitu společně. K hodinkám Honor MagicWatch 2 nyní v Mobil Pohotovosti dostanete fitness náramek Honor Band 5 v hodnotě 990 Kč zdarma! Ideální výbava pro všechny sportovce a dobrodruhy. Vybavte se těmito skvělými fitness produkty a zlepšujte své sportovní výkony.

 • Novinkový týmový závod CIRCLE se odkládá na léto 2021

  Srpnová premiéra běžeckýho dobrodružství jménem CIRCLE se posouvá o rok. I když všichni věříme, že koronavirová pandemie bude v srpnu minulostí, nechceme riskovat zdraví nikoho z členů tvojí party a z preventivních důvodů běh, jak ho neznáš, odkládáme.

 • Proběhni.se se přesouvá na podzimní termín 3. října

  Zdraví na prvním místě, tak tomu bylo u charitativního projektu Proběhni.se od jeho začátku, a nejinak tomu je i v době, kdy Česko podléhá přísným karanténním opatřením kvůli koronavirové pandemii.

 • adidas mění význam slova rychlost. Není to číslo. Je to pocit

  Rychlost není číslo na hodinkách. Rychlost není čas ve výsledkové listině. Rychlost je osobní pocit, který si může při běhu užít každý z nás. Proto se značka adidas rozhodla ve své nejnovější běžecké kampani Faster Than_ (Rychlejší než…) inspirovat běžce, aby si pocit z vlastní rychlosti naplno uvědomili. V celosvětovém průzkumu, který byl při té příležitosti realizován, totiž jen 19 % běžců uvedlo, že běhají kvůli rychlým časům.

 • Columbia Montrail představuje model F.K.T. a jarní a letní kolekci

  Trailový běh se těší stále větší popularitě. Běh v přírodě, lese či po horách poskytuje jedinečný odpočinek od rušného městského života a zároveň i challenge při překonávání různých terénů. Kromě jedinečného zážitku ovšem běh v přírodě a v horách přináší i řadu rizik, mezi které patří nerovný a měnící se povrch či nevyzpytatelné proměny počasí. Proto je potřeba dbát na kvalitní specifické běžecké vybavení.

 • Chcete zlepšit svoji formu? S Xiaomi to půjde hladce!

  Pokud sháníte nový telefon, sluchátka nebo chytré příslušenství do domácnosti, je nyní super příležitost k nákupům! Díky mobilním technologiím budete mít dokonalý přehled o svém tepu, spálených kaloriích nebo naběhaných kilometrech. Skvělé akce od Xiaomi najdete nyní v Mobil Pohotovosti.

 • Nevidomý běžec a horolezec Honza Říha zve na svůj běh

  4. dubna se opět uskuteční sympatický charitativní běh Od nevidim do nevidim, který pořádá nevidomý sportovec Honza Říha ve Stříbrné Skalici nedaleko Prahy. „Běží se 1, 5,5 a 12 km, z velké části po okolních lesích a letos poprvé je závod součástí poháru Běžec Podblanicka. Výtěžek půjde pro 4letou Klárku, kterou trápí psychomotorická retardace a epilepsie,“ informuje Říha. Tradičně bude připraven bohatý doprovodný program pro celou rodinu a příjemná atmosféra tu je vždy zaručena. WEB AKCE

 • NOVINKA: Termínovka nabízí i možnosti ubytování blízko závodu

  Rádi cestujete za běžeckými závody? Pokud je to delší cesta, bývá občas náročné najít poblíž startu vhodné ubytování, zejména v případě větších akcí v zahraničí. Přicházíme proto s novinkou – v naší termínovce kromě samotných závodů lze vyhledat i optimální ubytování podle vybraných kritérií!

 • Týmový půlmaraton zamíří i do terénu, na kopřivnický polygon

  Hledáte nové běžecké výzvy? Co takhle dát nohám ochutnat záludnosti polygonu, kde se testují tatrovky na dakarská dobrodružství? Můžete! Extrémní trailový týmový půlmaraton se koná 5. dubna 2020 v Kopřivnici jako součást třetího ročníku Craft Team Running.

 • Mobil Pohotovost rozšiřuje výkup hodinek o značku Apple

  Vedle telefonů a notebooků vám Mobil Pohotovost vykoupí i smartwatch značky Apple. Pokud se tedy stále chlubíte staršími jablečnými modely a tajně pokukujete po novějších, nyní je ideální příležitost k obměně.

 • Premiéru filmu o Beskydské sedmičce uvidí 7. prosince Ostravice

  Po třech letech práce dokončili tři nezávislí filmaři dokumentární film „Beskydská sedmička: 95 kilometrů, které ti změní život.“ Předpremiéra dokumentu se uskuteční 7.12. od 16.00 ve WoodAreně v obci Ostravice.

 • Termíny Běhej lesy 2020 jsou venku. Registrujte se!

  Díky nasazení ambasadorů Rozběháme Česko a vás všech, kteří jste na společné výběhy vyrazili, se podařilo objevit všech osm termínů na nadcházející sezonu Běhej lesy! Díky všem zúčastněným! 

 • Charitativní projekt Proběhni.se spustil registrace, běží se 4. dubna

  Mise českých lékařů do států třetího světa, stovky vyšetření, desítky objevených případů srdečních onemocnění, řada operací, které by si tamní obyvatelé nikdy nemohli dovolit. Každoroční práce Nadačního fondu České srdce si zaslouží nejen náš obdiv, ale také podporu. A tu přináší již třetím rokem běžecký happening Probehni.se.

prolistovat

Časopis Běhej.com

Časopis Běhej.com vychází sedmkrát do roka a přináší hlubší pohled na aktuální témata, představuje významné běžecké akce a osobnosti. Nechybí testy vybavení a tréninky pro začátečníky i pokročilé. Předplatitelé získají přístup i k placeným článkům zde na webu.

Diskusní fórum

Nejnovější   |   Nejdiskutovanější
Behanie Brno (Akad.25 před 13h)
Pochlubme se :-) (Desert 28.5.2020 9:55:35)
Můj poslední běh 2020 (Strouhal Zdenek 27.5.2020 20:07:58)
Bolest v břiše při běhu (TS10 27.5.2020 7:32:10)
Běhej lesy Lednice (Judson 25.5.2020 13:37:38)
Koronavirus a závody (Desert 24.5.2020 20:01:56)
Strava (Berenique 24.5.2020 17:53:27)
Haglundova pata (Lenka17 23.5.2020 20:58:31)
Moje posledni nebezecka aktivita (Skritek Hugo 23.5.2020 18:41:19)
Brněnské vrchy (Petr Kaňovský 21.5.2020 20:04:27)
Nalezené položky: 6417 První Předchozí | 501 | 502 | 503 | 504 | 505 | 506 | 507 | 508 | 509 | 510 | Další Poslední