Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
21.01.2007 | Sváťa Sedláček

Někdy, když jdu běhat, se mi stává, že má cesta není dopředu zcela přesně dána, ale přesto zcela přesně splní svůj jakoby vyšší účel. Ani jsem netušil, že se budu pohybovat v prostoru i čase. Jeden takový pozoruhodný běh nyní popíšu.

Přečteno: 4994× | Komentáře: 0

19.01.2007 | behej.com

K dnešnímu dni se vrátila na stránky galerie fotografií s běžeckou tématikou. Opět se můžete podělit o své nejlepší úlovky s ostatními, prohlédnout si fotografie z oblíbených běhů anebo si zavzpomínat na doby minulé, „kdy vám to ještě tolik neběhalo“. Nová fotogalerie má vylepšený design a přehlednější třídění.

Přečteno: 12614× | Komentáře: 0   
 
19.01.2007 | Tomáš Rokos

Ahoj čtenáři Behej.com. Rád bych vás všechny pozval na společné procházení mého nového běžeckého deníku. Je skvělé, že lidi kolem Behej.com chtějí přinášet pohled na běh od skutečného tragéda. Tedy člověka, který začíná od nuly. Pojďme společně otevřít první kapitolu zápisků hrdě se hlásících k odkazu Tragédova deníku, bez kterého by tyto stránky neexistovaly. 

Přečteno: 10155× | Komentáře: 0   
 
18.01.2007 | Radek Narovec

Každý den, když přemýšlím jak v našich článcích vyskloňovat nevysklonitelné Behej.com, si kladu otázku, jak bych vlastně z tohoto jazykového kvízu elegantně vybruslil. Pomáhám si přitom berličkami jako portál Behej.com, web Behej.com či projekt Behej.com. Cítíte ale, jak to tahá za uši? Všechno přejatá slova. Nebylo by něco českého?

Přečteno: 15501× | Komentáře: 0   
 
18.01.2007 | behej.com

Kombinace chladu a pocení je obvyklou příčinou nemocí, zejména v zimním období. Přinášíme vám výsledky testu funkčních triček firmy Newline, tak jak je viděla jedenáctka čtenářů Behej.com. Většina z nich hodnotila produkt jako špičkový a funkčně plně srovnatelný s renomovanými konkurenty.

Přečteno: 23483× | Komentáře: 0   
 
16.01.2007 | Michal Jalovecký

Témata na přání se množí a to je dobře. Pro mě, že je nemusím vymýšlet, a pro čtenáře, že přijdou s otázkami, které je zajímají a které by mne třeba ani nenapadly. I tento týden došlo na jeden takový mail.

Přečteno: 4747× | Komentáře: 0   
 
15.01.2007 | Miloš Škorpil

Každou chvíli mi někdo zavolá nebo zamailuje, že se cítí blbě, má kašel, škrábe ho v krku a přitom ještě včera to všechno bylo OK. Čím to je, že jeden den je nám tak skvěle a hned druhý bychom nejraději zalezli do peřin a vůbec nevylezli?

Přečteno: 8094× | Komentáře: 0   
 
14.01.2007 | Petr Syblík

Účastníci pochodu Tříkrálová Okoř měli o zábavu postaráno. Tři králové – ultraběžci, kteří se okolo nich prohnali, jim nadělili radost a smích. Celý sobotní běh byl jak skotačení rozverných dětí, které se na konci smějí už každé blbosti.

Přečteno: 7987× | Komentáře: 0   
 
12.01.2007 | behej.com

Přehledné žebříčky nejlepších ultramaratonských výkonů uplynulého roku v pátek zveřejnil Jan Šourek ze serveru www.svetbezcu.blog.cz.

Přečteno: 7298× | Komentáře: 0   
 
12.01.2007 | behej.com

Stáhněte si volně dostupné aktuální číslo časopisu Distance Running, který vydávají Asociace mezinárodních maratonů a silničních závodů (AIMS) a Mezinárodní asociace atletických federací (IAAF)! Magazín o bězích z celého světa přináší kromě kvalitního čtení i spoustu barevných fotografií a jistě se stane dobrým vodítkem pro vyznavače maratonské turistiky.

Přečteno: 13103× | Komentáře: 0   
 
11.01.2007 | behej.com

Za účasti štábu České televize, který bude točit materiál pro nový seriál V kondici, se tuto sobotu uskuteční mimořádný výběh s Milošem Škorpilem. Sraz je již v 8:30 před Planetáriem, poběží se podél Vltavy směr Klecánky (celkem určitě více než 10 km!).

Přečteno: 2319× | Komentáře: 0   
 
Běh a hubnutí
11.01.2007 | Miloš Škorpil

Mám nadváhu, ale chci s tím něco dělat. Mohu běhat nebo jak mám začít? Dosti záleží na tom, jak velkou nadváhu jste si dokázali nahospodařit a zda jste byli zvyklí se občas zabývat nějakou sportovní aktivitou. Je zcela jedno, zda to bylo plavání, turistika, jízda na kole či třeba lyžování.

Přečteno: 85104× | Komentáře: 0   
 

Krátké zprávy

 • Speciálně pro behej.com: Chytré hodinky Samsung za vůbec nejnižší cenu

  Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch3 a Active2 obdržely důležitý update, díky kterému se nově se naučily měřit krevní tlak a EKG. Dobrou zprávou je, že novinka se týká i českého a slovenského trhu. Oba modely hodinek teď navíc můžete díky speciálnímu slevovému kódu pořídit za tu vůbec nejnižší cenu. Počet slevových kódů je omezen, dlouho neváhejte!

 • Mizuno Hruboskalský půlmaraton o víkendu ukázal, že závodit se dá

  Počtvrté se sešli běžci v Sedmihorkách u Turnova k proběhnutí si skalního města v rámci Mizuno Hruboskalského půlmaratonu. Po loňském přesunutí na podzim se změny nevyhnuly ani letošnímu ročníku – přesun zázemí, omezené služby, protiepidemická opatření, a především intervalový start, to vše museli organizátoři podstoupit, aby se oblíbený závod v této lokalitě uskutečnil.

 • Milada Run bude! Počátkem června se utkají špičky Ústeckého kraje

  Nejpopulárnější závod seriálu Milada Tour zahájí oficiální sportovní dění na severu Čech. Po dlouhých týdnech nejasností ohledně pořádání sportovních akcí dostali organizátoři konečně povolení, a tak nic nebrání v přípravách již pátého ročníku běžecky oblíbeného závodu u jezera Milada.

 • Maratonský duel historie se odkládá, Bekele v Londýně nepoběží

  Měl to být maraton snů, největší maraton století, duel králů. Dva aktuálně nejlepší světoví maratonci proti sobě. V maratonském kalendáři megatřešeň na vyprahlém dortíku. Téměř vše již bylo v Londýně nachystáno na nedělní duel Eliuda Kipchogeho a Kenenisy Bekeleho, když druhý jmenovaný oznámil, že se pro zranění lýtka na start nepostaví. Co teď? Má cenu v neděli pouštět televizi?

 • Mizuno Hruboskalský půlmaraton vyhráli Gregorová a Bartoš

  Pět set závodníků si muselo počkat půl roku, aby se proběhlo skalním městem na Hruboskalsku v Českém ráji. Původní dubnový termín vystřídal zářijový, ale krásné prostředí zůstalo. Osvědčené zázemí v autokempu Sedmihorky a nádherné počasí přivítaly už potřetí závodníky Mizuno Hruboskalského půlmaratonu.

 • Mouchy vyhrály poslední díl Craft Team Running na Pankráci

  Majestátní věže pražského pankráckého Manhattanu vytvořily kulisu finálovému běhu letošního seriálu týmových půlmaratonů CRAFT TEAM RUNNING. Novou tratí prolétly nejrychleji Mouchy, čtyřčlenná formace posílená bratry Šípy ze Slavie. Nezvyklý kolektivní zážitek si při jindy tak individuálním běhu užili i všichni ostatní.

 • STÁHNĚTE SI: Vyšel nový bezplatný speciál o triatlonu

  Věděli jste, že letos slavíme hned dvě kulatá a velmi zajímavá výročí? Jednak plné čtyři dekády od vůbec prvního triatlonového závodu na území Československa (a patrně i Evropy), jednak 20 let od nádherného bronzu Jana Řehuly na olympiádě v Sydney. Oběma událostem je věnována vzpomínka ve zbrusu novém speciálu, který je volně ke stažení!

 • Půlmaratonský restart na Letné se světovým rekordem

  Na Letné svítá. Slunce se nesměle drápe nad pláň, která je v tuhle nekřesťanskou hodinu nezvykle plná. Je sobota, pár minut po šesté ráno, a na asfaltovém ovále ve stínu stadionu fotbalové Sparty, se na startovní čáru řadí sedmička afrických běžkyň. Přesně za hodinu, pět minut a třicet čtyři vteřin protne Peres Jepchirchirová cílovou pásku v novém světovém rekordu.

 • Zářijový Mizuno Černá hora SkyRace poprvé jako MČR

  První zářijová sobota bude v Krkonošském národním parku už podruhé patřit skyrunningu, letos poprvé jako MČR ve SkyMarathonu. Poté, co byl moravský Perun zrušen, se na poslední chvíli domluvili pořadatelský tým Prague Park Race a Czech Skyrunning Association na tom, že závod Mizuno Černá hora SkyRace bude pro letošek republikovým mistrovstvím na trati SkyMarathon.

 • Prague 21.1 km - Ready for the Restart. 35 top běžců světa míří do Prahy

  Pandemie pozastavila celý svět, ale organizátoři RunCzech závodů se i v této situaci rozhodli najít způsob, jak uspořádat alespoň jednu velkolepou akci než skončí pravidelná závodní sezóna. Nyní už vše nasvědčuje tomu, že se tento zázrak opravdu stane. V sobotu 5. září, kdy se měl konat závod na 5 a 10 kilometrů pro běžce z celého světa, RunCzech uspořádá půlmaraton, na který pozval 35 nejrychlejších běžců světa.

 • Týmový půlmaraton Craft Team Running rozběhal i jachty v lipenské maríně

  Jak postavit nejlepší reklamu na Běžecké tréninky? A zároveň naplnit ideu týmového půlmaratonu? To ukázala o víkendu jedenáctičlenná parta z Hradce Králové na druhém podniku seriálu Craft Team Running na Lipně.

 • Jihlavský půlmaraton letos kvůli Covidu nebude

  Pořadatelé rozhodli o přeložení tradičního vytrvaleckého běhu o rok. Důvodem je stále nejistá situace ohledně šíření viru Covid – 19 a s tím souvisejících bezpečnostních opatření. 13. září se v Jihlavě měl uskutečnit sedmý ročník Jihlavského půlmaratonu. Ten se nově uskuteční druhou zářijovou neděli, konkrétně 12. září 2021.

 • Milada Run vyhráli Churaňová a Vaš, na desítce startovali Kreisinger a Joglová

  Zajímavá jména a pěkné výkony přinesl čtvrtý ročník ústeckého Milada Runu. Hlavní závod na půlmaratonské distanci vyhráli David Vaš a v ženách Radka Churaňová, na desítce vytvořil traťový rekord Jirka Csirik, který si poradil i se svým koučem, olympionikem Janem Kreisingerem.

 • Bomba v Brdech! Běhej lesy přilákalo téměř dva tisíce běžců

  Čtvrtý díl seriálu Běhej lesy po českých přírodních památkách tentokrát zavítal do Brd, do oblasti bývalého vojenského újezdu. Lesy nedotčené lidskou rukou nabídly účastníkům Běhej lesy útulné zázemí a počasí dotvořilo ideální běžecké podmínky.

 • Registrace na říjnový Sokolský běh republiky právě spuštěny

  Terezín, Jablonec nad Nisou, Písek, Opava, Praha a mnoho dalších měst a obcí nejen v České republice se 28. října rozběhne na počest naší země. Běh v barvách národní trikolóry oslaví státní svátek pohybem. Není proto divu, že za jeho pořádáním stojí sokolové.

Diskusní fórum

Nejnovější   |   Nejdiskutovanější
Nalezené položky: 6619 První Předchozí | 524 | 525 | 526 | 527 | 528 | 529 | 530 | 531 | 532 | 533 | Další Poslední