Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookies. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Zavřít
27.10.2006 | behej.com

Před Vánoci si mnozí lámeme hlavu, co nadělit svým blízkým nebo co jim doporučit jako vhodný dárek pro sebe. Akce „Vánoční dárky od illumiNITE®“ by mohla pomoci s rozhodováním. Dodavatel patentovaného sportovního oblečení s reflexní vrstvou nabízí do 22.prosince čtenářům Behej.com výrazné slevy při nákupu na http://e-levne.com.

Přečteno: 9805× | Komentáře: 0

26.10.2006 | behej.com

Jiří Krejčí v pokračování svého deníku popisuje svůj boj o celkové prvenství v posledním závodě ultravytrvaleckého seriálu Europacup.

Přečteno: 3831× | Komentáře: 0   
 
25.10.2006 | behej.com

foto: Hana ŠlegrováPřinášíme aktualizované pořadí poháru Behej.com. I po devíti závodech čtrnáctidílného seriálu se na čele drží Róbert Štefko a Jana Klimešová, kteří si připsali shodně prvenství ve dvou závodech ze tří, které v poháru zatím absolvovali. 

Odstupy dalších mužů jsou však minimální a pořadí se může ještě velmi zamíchat. Do poháru již alespoň symbolickým jedním startem zasáhlo 942 mužů a 534 žen.

Přečteno: 7339× | Komentáře: 0   
 
25.10.2006 | Mirek Kratochvíl

Po dvou seriozních dílech seriálu o tepové frekvenci přinášíme pohled spíše odlehčený, kterak si tepovku změřit na běžně dostupných přístrojích. Autor článku dokazuje, že na sportovce čeká celá řada nástrah a od jeho nejbližších je vyžadována notná dávka shovívavosti!

Přečteno: 35350× | Komentáře: 0   
 
24.10.2006 | behej.com

Se svolením deníku Mladá fronta Dnes přinášíme rozhovor s Milošem Škorpilem, který vyšel ve středu v pražské příloze. Miloš popisuje zážitky z nedávného oběhu republiky a nastiňuje své budoucí plány.

Přečteno: 7749× | Komentáře: 0   
 
23.10.2006 | Miloš Škorpil

Nastává období, kdy několik měsíců budeme mít problém s motivací k tréninku. Ráno bude chladno a mlha, v poledne smog a večer brzo tma. Ale i tohle období v sobě skrývá svá běžecká kouzla. Chce se to jen pořádně vybavit.

Přečteno: 10747× | Komentáře: 0   
 
22.10.2006 | Tomáš Kalina

Tak zas sedím u počítače, skoro neschopný pohybu, ale s úsměvem na tváři. Byl to hezký víkend. Ne! Byl to vynikající víkend, který si každý milovník hor přeje jednou prožít. A když se spojí vysokohorský běh s nádherným počasím babího léta ve Vysokých Tatrách, tak ani nic jiného než spokojenost nemůže v mysli zůstat…

Přečteno: 8780× | Komentáře: 0   
 
20.10.2006 | behej.com

Zkusili jste někdy časný ranní běh? Tak časný, že většina lidí v tu dobu ještě spí a považuje hodinu za noční a nikoliv ranní? Ukážeme vám, že i tento běh si lze užít. Článek vychází z osobní zkušenosti autora a byl redigován trenérem Milošem Škorpilem.

Přečteno: 9530× | Komentáře: 0   
 
19.10.2006 | behej.com

Sobotní dopoledne je výrazně vyznačeno v kalendáři více než stovky převážně pražských maratonců: nejstarší český maraton a druhý největší závod na 42km trati v hlavním městě, navíc v krásném podzimním prostředí parku Stromovka.

Mnohými milovaný, jinými proklínaný okruhový závod téměř bez převýšení, ale plný zatáček dává menší šanci na osobní rekordy, obvykle chladné počasí naopak láká horkokrevnější bor­ce.

Přečteno: 3985× | Komentáře: 0   
 
18.10.2006 | behej.com

Přinášíme první díl občasníku jednoho z našich nejlepších ultramaratonců: Jirky Krejčího. A hned začíná z ostra – mistrovstvím světa. Přenesme se společně na korejský poloostrov, kde se počátkem října bojovalo na 100km trati.

Přečteno: 4267× | Komentáře: 0   
 
17.10.2006 | behej.com

Server Behej.com pro Vás na listopad připravil opravdovou lahůdku! Přijeďte si odpočinout po dlouhé sezóně na víkend do lázní. Teplice jsou kromě prvoligového fotbalu známé i lázeňskými procedurami vhodnými k posílení a uvolnění pohybového aparátu. Co jiného by mohl běžec chtít jako tečku za celoročním úsilím? Přinášíme Vám současně odpovědi na nejčastější dotazy.

Přečteno: 14161× | Komentáře: 0   
 
17.10.2006 | behej.com

Pohár Behej.com se blíží do své poloviny a poprvé vám přinášíme jeho průběžné výsledky. Po šesti závodech čtrnáctidílného seriálu se na čele usadili Róbert Štefko a Jana Klimešová, kteří si připsali shodně prvenství ve dvou závodech ze tří, které v poháru zatím absolvovali.

Do průběžných výsledků jsme zahrnuli ty závodníky a závodnice, kteří se zúčastnili alespoň dvou závodů. Mezi muži uvádíme prvních dvacet, žen bylo dosud pouze sedm splňujících podmínku dvou startů.

Přečteno: 6775× | Komentáře: 0   
 

Krátké zprávy

 • Speciálně pro behej.com: Chytré hodinky Samsung za vůbec nejnižší cenu

  Chytré hodinky Samsung Galaxy Watch3 a Active2 obdržely důležitý update, díky kterému se nově se naučily měřit krevní tlak a EKG. Dobrou zprávou je, že novinka se týká i českého a slovenského trhu. Oba modely hodinek teď navíc můžete díky speciálnímu slevovému kódu pořídit za tu vůbec nejnižší cenu. Počet slevových kódů je omezen, dlouho neváhejte!

 • Mizuno Hruboskalský půlmaraton o víkendu ukázal, že závodit se dá

  Počtvrté se sešli běžci v Sedmihorkách u Turnova k proběhnutí si skalního města v rámci Mizuno Hruboskalského půlmaratonu. Po loňském přesunutí na podzim se změny nevyhnuly ani letošnímu ročníku – přesun zázemí, omezené služby, protiepidemická opatření, a především intervalový start, to vše museli organizátoři podstoupit, aby se oblíbený závod v této lokalitě uskutečnil.

 • Milada Run bude! Počátkem června se utkají špičky Ústeckého kraje

  Nejpopulárnější závod seriálu Milada Tour zahájí oficiální sportovní dění na severu Čech. Po dlouhých týdnech nejasností ohledně pořádání sportovních akcí dostali organizátoři konečně povolení, a tak nic nebrání v přípravách již pátého ročníku běžecky oblíbeného závodu u jezera Milada.

 • Maratonský duel historie se odkládá, Bekele v Londýně nepoběží

  Měl to být maraton snů, největší maraton století, duel králů. Dva aktuálně nejlepší světoví maratonci proti sobě. V maratonském kalendáři megatřešeň na vyprahlém dortíku. Téměř vše již bylo v Londýně nachystáno na nedělní duel Eliuda Kipchogeho a Kenenisy Bekeleho, když druhý jmenovaný oznámil, že se pro zranění lýtka na start nepostaví. Co teď? Má cenu v neděli pouštět televizi?

 • Mizuno Hruboskalský půlmaraton vyhráli Gregorová a Bartoš

  Pět set závodníků si muselo počkat půl roku, aby se proběhlo skalním městem na Hruboskalsku v Českém ráji. Původní dubnový termín vystřídal zářijový, ale krásné prostředí zůstalo. Osvědčené zázemí v autokempu Sedmihorky a nádherné počasí přivítaly už potřetí závodníky Mizuno Hruboskalského půlmaratonu.

 • Mouchy vyhrály poslední díl Craft Team Running na Pankráci

  Majestátní věže pražského pankráckého Manhattanu vytvořily kulisu finálovému běhu letošního seriálu týmových půlmaratonů CRAFT TEAM RUNNING. Novou tratí prolétly nejrychleji Mouchy, čtyřčlenná formace posílená bratry Šípy ze Slavie. Nezvyklý kolektivní zážitek si při jindy tak individuálním běhu užili i všichni ostatní.

 • STÁHNĚTE SI: Vyšel nový bezplatný speciál o triatlonu

  Věděli jste, že letos slavíme hned dvě kulatá a velmi zajímavá výročí? Jednak plné čtyři dekády od vůbec prvního triatlonového závodu na území Československa (a patrně i Evropy), jednak 20 let od nádherného bronzu Jana Řehuly na olympiádě v Sydney. Oběma událostem je věnována vzpomínka ve zbrusu novém speciálu, který je volně ke stažení!

 • Půlmaratonský restart na Letné se světovým rekordem

  Na Letné svítá. Slunce se nesměle drápe nad pláň, která je v tuhle nekřesťanskou hodinu nezvykle plná. Je sobota, pár minut po šesté ráno, a na asfaltovém ovále ve stínu stadionu fotbalové Sparty, se na startovní čáru řadí sedmička afrických běžkyň. Přesně za hodinu, pět minut a třicet čtyři vteřin protne Peres Jepchirchirová cílovou pásku v novém světovém rekordu.

 • Zářijový Mizuno Černá hora SkyRace poprvé jako MČR

  První zářijová sobota bude v Krkonošském národním parku už podruhé patřit skyrunningu, letos poprvé jako MČR ve SkyMarathonu. Poté, co byl moravský Perun zrušen, se na poslední chvíli domluvili pořadatelský tým Prague Park Race a Czech Skyrunning Association na tom, že závod Mizuno Černá hora SkyRace bude pro letošek republikovým mistrovstvím na trati SkyMarathon.

 • Prague 21.1 km - Ready for the Restart. 35 top běžců světa míří do Prahy

  Pandemie pozastavila celý svět, ale organizátoři RunCzech závodů se i v této situaci rozhodli najít způsob, jak uspořádat alespoň jednu velkolepou akci než skončí pravidelná závodní sezóna. Nyní už vše nasvědčuje tomu, že se tento zázrak opravdu stane. V sobotu 5. září, kdy se měl konat závod na 5 a 10 kilometrů pro běžce z celého světa, RunCzech uspořádá půlmaraton, na který pozval 35 nejrychlejších běžců světa.

 • Týmový půlmaraton Craft Team Running rozběhal i jachty v lipenské maríně

  Jak postavit nejlepší reklamu na Běžecké tréninky? A zároveň naplnit ideu týmového půlmaratonu? To ukázala o víkendu jedenáctičlenná parta z Hradce Králové na druhém podniku seriálu Craft Team Running na Lipně.

 • Jihlavský půlmaraton letos kvůli Covidu nebude

  Pořadatelé rozhodli o přeložení tradičního vytrvaleckého běhu o rok. Důvodem je stále nejistá situace ohledně šíření viru Covid – 19 a s tím souvisejících bezpečnostních opatření. 13. září se v Jihlavě měl uskutečnit sedmý ročník Jihlavského půlmaratonu. Ten se nově uskuteční druhou zářijovou neděli, konkrétně 12. září 2021.

 • Milada Run vyhráli Churaňová a Vaš, na desítce startovali Kreisinger a Joglová

  Zajímavá jména a pěkné výkony přinesl čtvrtý ročník ústeckého Milada Runu. Hlavní závod na půlmaratonské distanci vyhráli David Vaš a v ženách Radka Churaňová, na desítce vytvořil traťový rekord Jirka Csirik, který si poradil i se svým koučem, olympionikem Janem Kreisingerem.

 • Bomba v Brdech! Běhej lesy přilákalo téměř dva tisíce běžců

  Čtvrtý díl seriálu Běhej lesy po českých přírodních památkách tentokrát zavítal do Brd, do oblasti bývalého vojenského újezdu. Lesy nedotčené lidskou rukou nabídly účastníkům Běhej lesy útulné zázemí a počasí dotvořilo ideální běžecké podmínky.

 • Registrace na říjnový Sokolský běh republiky právě spuštěny

  Terezín, Jablonec nad Nisou, Písek, Opava, Praha a mnoho dalších měst a obcí nejen v České republice se 28. října rozběhne na počest naší země. Běh v barvách národní trikolóry oslaví státní svátek pohybem. Není proto divu, že za jeho pořádáním stojí sokolové.

Diskusní fórum

Nejnovější   |   Nejdiskutovanější
Nalezené položky: 6619 První Předchozí | 531 | 532 | 533 | 534 | 535 | 536 | 537 | 538 | 539 | 540 | Další Poslední